درباره خدمات فنی شهر

لوله بازکنی در تهران

خدمات فنی شهر، یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر تهران بزرگ است که با پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه در سریع‌ترین زمان ممکن است.
استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های دنیا، پرسنل حرفه‌ای، تضمین کار و تسریع در زمان انجام کار از ویژگی‌های خدمات فنی شهر است.
کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید!

شماره‌های تماس:

شعبه جنوب تهران  55776693

شعبه مرکز تهران  88191399

شعبه شمال تهران  88523124

شعبه غرب تهران  44093251

شعبه شرق تهران 33327797

مدیریت تمام شعب  09923479477

لوله بازکنی

فنر لوله بازکن بهترین وسیله جهت باز کردن لوله‌ها است.

علت هم این است که از این دستگاه برای رفع هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می‌شود. برخی از انواع گرفتگی‌های قابل رفع با این دستگاه را به شما معرفی می‌کنیم:

 باز کردن و رفع گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی

از بین بردن گرفتگی کفشور پارکینگ و حیاط

باز کردن گرفتگی کفشور حمام و سرویس بهداشتی

رفع گرفتگی سیفون توالت و کفشور

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، پشت بام و …

خدمات لوله بازکنی شهر به صورت فوری و شبانه روزی در تهران بزرگ به همراه ضمانت کتبی ارائه می‌شود و هزینه پس از بازدید رایگان از محل و بر اساس نوع گرفتگی لوله، ابزار مورد استفاده، طول فنر، مدت زمان رفع گرفتگی، سختی و … تعیین می‌گردد.

تخلیه چاه

متخصصین ما با تجربه بالا در زمینه تخلیه چاه با تخریب حداقلی می‌توانند اقدام به پیدا کردن محل چاه و دهانه آن کنند و تخلیه و لایروبی آن را صورت دهند.

زمانی که چاه فاضلاب پُر می‌شود نیاز به تخلیه دارد که این کار با استفاده از تانکر تخلیه چاه، پمپ لجن کش، مکنده یا ساکشن صورت می‌گیرد.

همچنین هر زمان سنگ، خاک، مواد جامد و … باعث گرفتگی چاه فاضلاب شوند، خدمات لایروبی چاه صورت می‌گیرد.

خدمات تخلیه چاه به صورت شبانه روزی و فوری در سراسر تهران به همراه ضمانت کتبی صورت می‌گیرد. با تشکر از شرکای ما، شما می توانید پیدا کنید ties آنلاین متناسب با هر اولویت و بودجه، از بودجه گرفته تا مدل های فوق العاده شیک.لوله بازکنی ارزان تهران

حفر چاه

به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به حفر چاه جدید داشته باشید که به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  1.  ممکن است چاه قدیمی کارایی خود را به حدی از دست داده باشد که تخلیه چاه برای آن مفید نباشد.
  2. در بعضی موارد چاه موجود متناسب با ظرفیت ساختمان نیست و نیاز به حفر یک چاه دیگر داریم.
  3.  ممکن است برای ساختمان تازه ساخته شده نیاز به حفر چاه جدید داشته باشیم.
  4.  اگر چاه موجود در معرض ریزش قرار داشته باشد بعد از تخلیه چاه قدیمی باید چاه جدیدی حفر کرد.

خدمات حفر چاه جذبی، حفر چاه نو با دستگاه، حفر چاه دستی و اتوماتیک توسط متخصصان ما در سراسر تهران و با ضمانت کتبی انجام می‌گردد.

سایر خدمات شرکت لوله بازکنی شهر

بازسازی و لایروبی چاه

ترمیم ریزش چاه و مقاوم سازی و اضافه کردن متراژ چاه قدیمی با خدمات فنی شهر، هنگامی که فرآیند تخلیه چاه را انجام می‌دهید، چاه فاضلاب ریزش پیدا می‌کند و یا چون اشباع شده دیگر این متراژ چاه برای ساختمان جوابگو نیست در این مواقع باید ریزش چاه ترمیم و مقاوم سازی شود.

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله (نشت یابی لوله) با دستگاه‌های کاملا حرفه‌ای و افراد دوره دیده انجام می‌شود، برای رفع نشتی لوله آب با خدمات فنی شهر تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، محل نشتی را شناسایی کند و بهترین راهکار را به شما ارائه نماید.

لوله کشی آب

لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و تعمیرات آن با خدمات فنی شهر، اعزام سریع تکنسین در سراسر تهران در کمترین زمان. لوله کشی آب سرد و گرم (روکار و توکار) – نصب کامل شیرآلات – نصب و راه اندازی توالت فرنگی و معمولی – لوله کشی شوفاژ – تعمیر توالت فرنگی و فلاش تانک و …

بازسازی ساختمان

در صورتی که قصد بازسازی ساختمان، نوسازی بنا، تعمیرات داخلی منزل و ایجاد تغییرات در طراحی بنا مورد نظرتان را دارید، تیم تخصصی ما با سابقه درخشان به رویاهایتان رنگ می‌دهد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان از محل شما بازدید رایگان کنیم.