تماس با نمایندگی

تعمیر انواع پکیج بوتان
و ایران رادیاتور

سرویس دهی کل مناطق تهران 


بازدید و مشاوره رایگان!

چه خدماتی ارائه می دهیم

خدمات فنی شهر

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و بوتان را با کیفیت بالا و در کمترین زمان ارائه می دهیم!

شارژ منبع انبساط


⟵ پکیج بوتان و ایران رادیاتور

شستشوی مدار


⟵ پکیج بوتان و ایران رادیاتور

سرویس کامل پکیج


⟵ بوتان و ایران رادیاتور

تعمیر لوازم برقی


⟵ پکیج بوتان و ایران رادیاتور

تعمیر برد


⟵ پکیج بوتان و ایران رادیاتور

عیب یابی کامل


⟵ پکیج بوتان و ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان

تعمیر پکیج امروزه جزئی از کارهایی است که بطوره دوره‌ای در بیشتر خانه‌ها صورت میگیرد. در زمان‌های قدیم برای گرمایش خانه ها و ساختمان ها از  بخاری ها و برای مصرف آب گرم از آبگرمکن استفاده میکردند که در حال حاضر در بیشتر ساختمان‌ها و مراکز مختلف ساختمان های نوساز و تازه تاسیس از پکیج‌ها استفاده میکنند. ما خدمات سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان را برای تمام مناطق تهران با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت انجام می دهیم. ما را مرور کنید partner-sponsored Glasses, با گزینه های متنوع برای هر سلیقه و بودجه ای که برای خرید آنلاین در دسترس استرفع عیب پکیج بوتان و ایران رادیاتور

پکیج دیواری یکی از لوازم پرکاربرد در ساختمان‌ها میباشد که نسبتا با کارایی بهتر و مقرون به صرفه بودن، جانشین مناسبی برای شوفاژهای قدیمی شده است. ولی در برخی از موارد این پکیج‌ها نیز خراب میشوند که باید تعمیر یا سرویس کاری بر روی آنها انجام شود. خدمات فنی شهر به عنوان یکی از مراکز مجاز تعمیرات انواع پکیچ دیواری بوتان و ایران رادیاتور در تمامی مناطق تهران در زمینه‌های تعمیرات و سرویس پکیچ است.

مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان

آشنایی با مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان

مراحل تعمیر:

برای تعمیرات این پکیچ‌ها راه‌های زیادی وجود دارد و بیشتر تعمیر کاران این اقدامات را انجام می دهند.

مرحله اول:

اول کلید روشن و خاموش پکیچ را در حالت روشن قرار میدهیم. این امکان وجود دارد که محافظ خراب باشد و روشن نشود. پس در این موقع محافظ را تعویض میکنیم.

مرحله دوم:

در مرحله دوم فشار مدار پکیچ را بررسی میکنیم و از فشاری که داخل مدار پکیچ است اطمینان پیدا میکنیم. میزان بار داخل مدار باید بین 1 تا 1.5 بار باشد.

برای حل این مشکل باید شیر پرکن پکیچ را باز کنید تا بلکه فشار داخل بیشتر شود. در برخی از مواقع حتی وقتی شیر را باز کرده اید فشار با سرعت کم افزایش پیدا میکند. در این مواقع شیر آب سر و گرم را با هم باز کنید تا فشار آب بیشتر شود.

مرحله سوم:

در مرحله سوم باید ولوم شعله را افزایش دهیم تا شوفاژ در این حالت مورد بررسی قرار گیرد. بعد از بررسی حتما از سالم بودن پمپ اطمینان حاصل فرمایید. اگر پمپ به صورت نامناسبی کار میکند باعث تولید حرارات و فشار زیادی میشود و به همین دلیل سرو صدای زیادی از دستگاه شنیده میشود و حتما باید پمپ پکیچ به شکل مرتب سرویس شود.

سرویس پکیج ایران رادیاتور و بوتان

این کار یکی از مواردی است که در طول زمان استفاده از پکیچ باید صورت گیرد که هم عمر دستگاه بیشتر شود و هم کارایی لازم را داشته باشد برای این کار باید پکیچ‌ها به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. سرویس این نوع از پکیچ‌ها شامل مواردی همچون هواگیری ، اسید شویی، بررسی دودکش و پیلوت است و گزینه آخر برطرف کردن عیب‌های و کدهای خطا میباشد.

نکته) تمامی مراحل سوریس کاری را به کسی بسپارید که تجربه و حرفه‌ی کافی در این زمینه را داشته باشد. در بعضی از مراحل در سرویس کاری پکیچ باید اقداماتی انجام شود که فقط یک کارشناس نمایندگی از این موارد اطلاعات دارند. و در آخر کار هم عیب‌یابی باید انجام شود که کاری بسیار تخصصی میباشد.

تعمیر حرفه‌ای پکیج ایران رادیاتور و بوتان

برخی نکات دیگر که برای تعمیر حرفه‌ای پکیچ ایران رادیاتور و بوتان به شمار میرود کنترل فن دستگاه است. مهمترین کار این است که متوجه شوید فن مورد نظر کار میکند یا خیر. برای این کار میتوان فن را به برق 220 ولت وصل کرد اگر فن به خوبی کارکرد نشان از سالم بودن فن است و اگر فن درست کار نکرد متوجه خرابی فن میشوید و در این صورت باید رله‌های فن خراب را عوض کنید.

عیب‌یابی پکیچ ایران رادیاتور و بوتان

این نوع از پکیچ‌ها ارورها را به نمایش میگذارد. اما در برخی از مواقع نیز بدون هیچگونه نشانه‌ای دچار اختلالاتی میشود که حتما برای عیب­‌یابی پکیچ با یکی از نمایندگی‌های حرفه ای ایران رادیاتور و بوتان تماس بگیرید. در زمانی که همکاران ما در محل خرابی دستگاه حاضر میشوند ابتدا شعله رادیاتور را بررسی میکنند که شعله فعال میباشد یا خیر. خاموش بودن شعله پکیج علت‌های زیادی میتواند باشد که دو مورد از آنها شامل موارد زیر میباشد:

مشکل در شیر موتوری پکیج :

برای اطلاع از سالم بودن یا خراب بودن این شیر موتوری میتوان خار شیر موتوری را که در قسمت سوپاپ‌ها است جدا کنید. اگر میخواهید از سالم بودن این قطعه اطمینان حاصل کنید، باید بدانید که جنس معیوب و خراب معمولا بسیار داغ میباشد.

افزایش رسوب در محل قرار گیری مبدل پکیج :

برای برطرف کردن این نوع مشکل باید عملیات رسوب‌گیری و اسیدشویی انجام شود.

و حتما متوجه باشید که رسوب‌گیری  کار تخصصی میباشد که باید توسط فردی حرفه‌ای انجام شود.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان

هزینه تعمیر پکیج به عوامل متعددی بستگی دارد.  تعمیرات پکیج در محل هم یکی از خدمات شرکت خدمات فنی شهر میباشد که در نهایت امنیت و رضایت مشتریان را به همراه خواهد داشت و نیازی به حمل و نقل پکیج نخواهد بود.

استان تهران یکی از اصلی ترین قطب‌های تعمیر پکیچ ایران رادیاتور و بوتان است و تقاضا برای تعمیرات لوازم خانگی در این شهر بسیار مناسب است و عوامل زیادی باعث تغییر قیمت حاصل میشود. در ضمن میزان حرفه ای بود فرد بسیار مهم است و همچنین کیفیت خوب وسایل یکی از پارامترهای تغییر قیمت میباشد.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان توسط گروه خدمات فنی شهر بسیار مقرون بصرفه میباشد و طبق تعرفه‌های مصوب تعیین می گردد.


بازدید و مشاوره رایگان!

شماره نمایندگی ایران رادیاتور و بوتان

بهترین روش برای پیدا کردن تعمیرکار مطمئن این است که با نمایندگی‌های این شرکت تماس بگیرید. این شرکت نمایندگی‌های زیادی در سراسر کشور دارد که شما میتوانید با یک جستوجو کوتاه نزدیک ترین نمایندگی به محل زندگی خودتان را پیدا کنید.

خدمات فنی شهر​ یکی از نمایندگی‌های تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان در سراسر تهران است که میتوانید برای دریافت بهترین خدمات تعمیری این پکیج‌ها با این نمایندگی با شماره تلفن 88708007 تماس حاصل فرمایید.


همین حالا تماس بگیرید!

خدمات فنی شهر

خدمات فنی شهر، یکی از نمایندگی‌های تعمیر پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان در سراسر تهران است که میتوانید برای دریافت بهترین خدمات تعمیری این پکیج‌ها با این نمایندگی با شماره تلفن 88708007 تماس حاصل فرمایید.

خدمات فنی شهر بصورت 24 ساعت فعال میباشد که حتی در ایام تعطیل هم به مشتریان خود خدمات ارائه میدهد.

خدمات ما

  • تعمیر انواع پکیج بوتان
  • تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور

فهرست

  • درباره ما
  • خدمات ما
  • تماس با ما
  • تعمیر انواع پکیج بوتان
  • تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور

تماس با نمایندگی شهر